Naar de inhoud

Alle producten

718 producten
RVS werktafel - ECO - 200 x 60 cm - 500 kg - tussenplank - Royal Catering RCAT-200/60-PS3SH

RVS werktafel - ECO - 200 x 60 cm - 500 kg - tussenplank - Royal Catering RCAT-200/60-PS3SH

Royal Catering
398.00
https://www.expondo.nl
ulsonix Accu schrobzuigmachine - 40 cm - 2200 m²/u - handmatige bediening 10050486 Sale

ulsonix Accu schrobzuigmachine - 40 cm - 2200 m²/u - handmatige bediening 10050486

Ulsonix
1,490.00 €1,656.00
https://www.expondo.nl
Roestvrijstalen tafel met wielen - 70 x 120 cm - opstand - 158 kg draagvermogen - Royal Catering RCAT-120/70-WS Sale

Roestvrijstalen tafel met wielen - 70 x 120 cm - opstand - 158 kg draagvermogen - Royal Catering RCAT-120/70-WS

Royal Catering
204.00 €227.00
https://www.expondo.nl
MSW Luchtontvochtiger - 60 l/dag - 50 - 90 m² - 480 m³/h - 7,5 L - met handvat - Pro Series 10062459 Sale

MSW Luchtontvochtiger - 60 l/dag - 50 - 90 m² - 480 m³/h - 7,5 L - met handvat - Pro Series 10062459

MSW
529.00 €557.00
https://www.expondo.nl
ulsonix Abfalleimer - 180 L - 3 Fächer 10050450

ulsonix Abfalleimer - 180 L - 3 Fächer 10050450

Ulsonix
399.00
https://www.expondo.nl
Royal Catering Vleesmolen - roestvrij staal - 800 kg / uur - met achteruitversnelling 10011491 Sale

Royal Catering Vleesmolen - roestvrij staal - 800 kg / uur - met achteruitversnelling 10011491

Royal Catering
1,536.00 €1,617.00
https://www.expondo.nl
Royal Catering Popcornmachine met onderstel - Retro-ontwerp - Zwart 10010536 Sale

Royal Catering Popcornmachine met onderstel - Retro-ontwerp - Zwart 10010536

Royal Catering
314.00 €331.00
https://www.expondo.nl
Royal Catering Wafelijzer - 1.550 watt - stick - maïshond 10010318 Sale

Royal Catering Wafelijzer - 1.550 watt - stick - maïshond 10010318

Royal Catering
131.00 €146.00
https://www.expondo.nl
RVS tafel op wielen - PREMIUM - 60 x 120 cm - 158 kg - achterwand - Royal Catering RCAT-120/60-WS Sale

RVS tafel op wielen - PREMIUM - 60 x 120 cm - 158 kg - achterwand - Royal Catering RCAT-120/60-WS

Royal Catering
135.00 €150.00
https://www.expondo.nl
physa Behandelstoel - 350 W - 180 x 61 x 65 - 97,5 cm - 150 kg - Ecru / Wit 10040480 Sale

physa Behandelstoel - 350 W - 180 x 61 x 65 - 97,5 cm - 150 kg - Ecru / Wit 10040480

Physa
1,346.00 €1,495.00
https://www.expondo.nl
Royal Catering Softijsmachine - 200 W - 1,5 L 10011812 Sale

Royal Catering Softijsmachine - 200 W - 1,5 L 10011812

Royal Catering
294.00 €327.00
https://www.expondo.nl
Fromm & Starck Projectiescherm - 302 x 201 cm - 16: 9 10260081 Sale

Fromm & Starck Projectiescherm - 302 x 201 cm - 16: 9 10260081

Fromm & Starck
218.00 €229.00
https://www.expondo.nl
MSW Bandzaagmachine horizontaal - 2,6 kW - 2800 tpm - baan 3 m 10062515 Sale

MSW Bandzaagmachine horizontaal - 2,6 kW - 2800 tpm - baan 3 m 10062515

MSW
1,808.00 €2,009.00
https://www.expondo.nl
hillvert Houtklover benzine - 7 PK - kloofvermogen 26 t - klooftijd: 14 s - Ø 50 cm 10090690

hillvert Houtklover benzine - 7 PK - kloofvermogen 26 t - klooftijd: 14 s - Ø 50 cm 10090690

hillvert
1,937.00
https://www.expondo.nl
MSW Hydraulische boutensnijder - 4 - 16 mm - 19 t 10061743 Sale

MSW Hydraulische boutensnijder - 4 - 16 mm - 19 t 10061743

MSW
223.00 €235.00
https://www.expondo.nl
MSW DEF Pomp - 40 L / min - 230 V 10060825 Sale

MSW DEF Pomp - 40 L / min - 230 V 10060825

MSW
172.00 €181.00
https://www.expondo.nl
Steinberg Systems draaiende vernevelaar - 1 L Verzamelkolf 10030663

Steinberg Systems draaiende vernevelaar - 1 L Verzamelkolf 10030663

Steinberg
1,154.00
https://www.expondo.nl
physa Elektrische cosmetische behandelstoel - 3 motoren - 300 W - 196 x 58 x 56 - 76 cm - 150 kg - wit 10040733 Sale

physa Elektrische cosmetische behandelstoel - 3 motoren - 300 W - 196 x 58 x 56 - 76 cm - 150 kg - wit 10040733

Physa
1,082.00 €1,139.00
https://www.expondo.nl
Steinberg Systems Kettingtakel - 2000 kg - 6 m 10030651 Sale

Steinberg Systems Kettingtakel - 2000 kg - 6 m 10030651

Steinberg
104.00 €114.00
https://www.expondo.nl
physa Receptiebalie - met indirecte verlichting - afsluitbaar 10040807

physa Receptiebalie - met indirecte verlichting - afsluitbaar 10040807

Physa
1,197.00
https://www.expondo.nl
MSW Aluminium gereedschapskist traanplaat - 123 x 38 x 38 cm - 154 L 10060942

MSW Aluminium gereedschapskist traanplaat - 123 x 38 x 38 cm - 154 L 10060942

MSW
177.00
https://www.expondo.nl
RVS werkkast - ECO - 200 x 60 cm - 600 kg - Royal Catering RCSSCB-200X60-E

RVS werkkast - ECO - 200 x 60 cm - 600 kg - Royal Catering RCSSCB-200X60-E

Royal Catering
427.00
https://www.expondo.nl
physa Behandelstoel - 4 motoren - 350 W - 181 x 57 x 68 - 91 cm - 150 kg - Wit 10040473 Sale

physa Behandelstoel - 4 motoren - 350 W - 181 x 57 x 68 - 91 cm - 150 kg - Wit 10040473

Physa
1,193.00 €1,256.00
https://www.expondo.nl
physa Massagetafel - 3 motoren - 200 kg - zwart 10040521

physa Massagetafel - 3 motoren - 200 kg - zwart 10040521

Physa
757.00
https://www.expondo.nl