Siirry sisältöön

Kaikki tuotteet

572 tuotetta
Royal Catering Popcorn-koneen kärry - valko-kulta RCPT-WGWG-1

Royal Catering Popcorn-koneen kärry - valko-kulta RCPT-WGWG-1

Royal Catering
199.00
https://www.expondo.fi
Ammattimainen popcorn-kone - moderni muotoilu - 4 kg/h - 1,5 l - musta - Royal Catering RCPS-ND01 Sale

Ammattimainen popcorn-kone - moderni muotoilu - 4 kg/h - 1,5 l - musta - Royal Catering RCPS-ND01

Royal Catering
221.00 €313.00
https://www.expondo.fi
Steinberg Systems Mikrosentrifugi - 4 x 8-nauhainen PCR-putki 0,2 ml - RCF 20 600 xg SBS-LZ-6000HS Sale

Steinberg Systems Mikrosentrifugi - 4 x 8-nauhainen PCR-putki 0,2 ml - RCF 20 600 xg SBS-LZ-6000HS

Steinberg
318.00 €1,035.00
https://www.expondo.fi
Jäätelövohvelirauta - 100-120 vohvelia/h - 74 x 124 mm - Royal Catering RC_WMS_14 Sale

Jäätelövohvelirauta - 100-120 vohvelia/h - 74 x 124 mm - Royal Catering RC_WMS_14

Royal Catering
299.00 €332.00
https://www.expondo.fi
Wiesenfield Pellettipuristin - maks. 100 kg/h - Ø 120 mm - 2 rullaa WIE-PM-500 Sale

Wiesenfield Pellettipuristin - maks. 100 kg/h - Ø 120 mm - 2 rullaa WIE-PM-500

Wiesenfield
1,350.00 €1,421.00
https://www.expondo.fi
Taikinakone - 10 L - Royal Catering - 650 W RCPM-10,1B

Taikinakone - 10 L - Royal Catering - 650 W RCPM-10,1B

Royal Catering
576.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Slush-kone - 2 x 8 litraa - pehmistoiminto RCSL 2/6ICE Sale

Royal Catering Slush-kone - 2 x 8 litraa - pehmistoiminto RCSL 2/6ICE

Royal Catering
1,087.00 €1,144.00
https://www.expondo.fi
Teräskaappi - PREMIUM - 120 x 50 cm - 390 kg - Royal Catering RCAT-120/50-WTP Sale

Teräskaappi - PREMIUM - 120 x 50 cm - 390 kg - Royal Catering RCAT-120/50-WTP

Royal Catering
351.00 €390.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Sauvasekoitin - 350 W - 250 mm - 18 000 kierr./min RCSM-350-250 Sale

Royal Catering Sauvasekoitin - 350 W - 250 mm - 18 000 kierr./min RCSM-350-250

Royal Catering
131.00 €146.00
https://www.expondo.fi
Teräspöytä - ECO - 120 x 70 cm - 250 kg - Royal Catering RCAT-120/70-NW Sale

Teräspöytä - ECO - 120 x 70 cm - 250 kg - Royal Catering RCAT-120/70-NW

Royal Catering
138.00 €162.00
https://www.expondo.fi
Sauvasekoitin - 850 W - Royal Catering - 500 mm - 8 000 - 18 000 r/min RCSM-850-500 Sale

Sauvasekoitin - 850 W - Royal Catering - 500 mm - 8 000 - 18 000 r/min RCSM-850-500

Royal Catering
229.00 €255.00
https://www.expondo.fi
Slush-kone - 3 x 12 l - Royal Catering RCSL 3/15 Sale

Slush-kone - 3 x 12 l - Royal Catering RCSL 3/15

Royal Catering
1,532.00 €1,613.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Astiakaappi - RST - 120 cm RCGE-120 Sale

Royal Catering Astiakaappi - RST - 120 cm RCGE-120

Royal Catering
694.00 €730.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Slush-kone - 2 x 12 l RCSL 2/15 Sale

Royal Catering Slush-kone - 2 x 12 l RCSL 2/15

Royal Catering
1,201.00 €1,264.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Lettukone - 40 cm - pyöreä - Crepes Maker RCEC-3000-R Sale

Royal Catering Lettukone - 40 cm - pyöreä - Crepes Maker RCEC-3000-R

Royal Catering
170.00 €189.00
https://www.expondo.fi
ulsonix Lattianpesukone - 35 cm - 1 500 m²/h TOPCLEAN 750VPRO+ Sale

ulsonix Lattianpesukone - 35 cm - 1 500 m²/h TOPCLEAN 750VPRO+

Ulsonix
1,440.00 €1,516.00
https://www.expondo.fi
Astiakaappi - 1 200 x 500 x 1 800 mm - Royal Catering RCDC-120

Astiakaappi - 1 200 x 500 x 1 800 mm - Royal Catering RCDC-120

Royal Catering
618.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Sauvasekoitin - 500 W - 400 mm - säädettävä nopeus - 6 000 - 18 000 kierr./min RCSM-500-400P Sale

Royal Catering Sauvasekoitin - 500 W - 400 mm - säädettävä nopeus - 6 000 - 18 000 kierr./min RCSM-500-400P

Royal Catering
145.00 €153.00
https://www.expondo.fi
Sauvasekoitin - 650 W - Royal Catering - 450 mm - 8 000 - 18 000 r/min RCSM-650-450

Sauvasekoitin - 650 W - Royal Catering - 450 mm - 8 000 - 18 000 r/min RCSM-650-450

Royal Catering
226.00
https://www.expondo.fi
Royal Catering Pastakeitin 6 koria RCNK-6 Sale

Royal Catering Pastakeitin 6 koria RCNK-6

Royal Catering
221.00 €246.00
https://www.expondo.fi
Allaskaappi - 2 allasta - Royal Catering - ruostumaton teräs - 160 x 60 cm RC-IKS04

Allaskaappi - 2 allasta - Royal Catering - ruostumaton teräs - 160 x 60 cm RC-IKS04

Royal Catering
691.00
https://www.expondo.fi
Sirkulaattori - 1 500 W - Royal Catering - 30 L RCVG-45 Sale

Sirkulaattori - 1 500 W - Royal Catering - 30 L RCVG-45

Royal Catering
161.00 €170.00
https://www.expondo.fi
Wiesenfield Rulla pellettikoneeseen WIE-PM-1000 - 86 x 252 mm WIE-PMA-15

Wiesenfield Rulla pellettikoneeseen WIE-PM-1000 - 86 x 252 mm WIE-PMA-15

Wiesenfield
153.00
https://www.expondo.fi
Steinberg Systems Inkubaattori - 70 °C asti - 43 l - kiertoilma SBS-LI-43 Sale

Steinberg Systems Inkubaattori - 70 °C asti - 43 l - kiertoilma SBS-LI-43

Steinberg
775.00 €816.00
https://www.expondo.fi